Kort testrapport Lenovo Yoga C940-14IIL: De 14-inch Top Consumenten Convertible
Evaluatie | Datum | Model | Gewicht | Hoogte | Formaat | Resolutie | Beste prijs |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 87 % v7 (old) | 12-2019 | Lenovo Yoga C940-14IIL 81Q9 i7-1065G7, Iris Plus Graphics G7 (Ice Lake 64 EU) | 1.4 kg | 15.7 mm | 14.00" | 3840x2160 | |
| 86.3 % v7 (old) | 11-2019 | Dell XPS 13 7390 2-in-1 Core i7 i7-1065G7, Iris Plus Graphics G7 (Ice Lake 64 EU) | 1.3 kg | 13 mm | 13.40" | 1920x1200 | |
| 87.6 % v6 (old) | 06-2018 | Huawei Matebook X Pro i5 i5-8250U, GeForce MX150 | 1.3 kg | 14.6 mm | 13.90" | 3000x2000 | |
| 85.2 % v7 (old) | 11-2019 | MSI Prestige 15 A10SC i7-10710U, GeForce GTX 1650 Max-Q | 1.7 kg | 16 mm | 15.60" | 3840x2160 | |
| 86.3 % v7 (old) | 10-2019 | Razer Blade Stealth i7-1065G7 Iris Plus i7-1065G7, Iris Plus Graphics G7 (Ice Lake 64 EU) | 1.4 kg | 15.3 mm | 13.30" | 1920x1080 |