Acer Swift X SFX16-61G
Laptopspecificaties
Acer Swift X SFX16-61G
Acer Swift X SFX16-61G (Swift X SFX16 Serie)
Processor
AMD Ryzen 9 7940HS 8c/16t 8 x 4 - 5.2 GHz, Phoenix-HS (Zen 4)
Grafische kaart
Geheugen
32 GB
, DDR5
Beeldscherm
16.00 inch 8:5, 3200 x 2000 pixel 236 PPI, OLED, glimmend: ja, 120 Hz
Opslag
M.2 PCIe 4.0
Verbindingen
1 USB 3.0, 1 USB 3.1 Gen2, 2 USB4 40 Gbps, 1 HDMI, Audio Verbindingen: 3.5mm, Card Reader: microSD, 1 Vingerafdruklezer
Netwerkmogelijkheden
Wi-Fi 6E (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/ Wi-Fi 6E 6 GHz), Bluetooth 5.1
Afmetingen
hoogte x breedte x diepte (in mm): 17.9 x 356 x 249.17
Batterij
76 Wh Lithium-Ion, 4-cell
Besturingssysteem
Microsoft Windows 11 Home
Camera
Primaire camera: 2 MPix
Bijkomende functionaliteiten
Luidsprekers: Stereo, Toetsenbord: Chiclet, Toetsenbordverlichting: ja
Gewicht
1.97 kg
Prijs
2000 Euro
Price comparison
Gemiddelde Score: 77% - goed
Gemiddelde van 5 score (van 7 beoordelingen)
Testrapporten voor de Acer Swift X SFX16-61G
70% Acer Swift X 16 review: the anti-MacBook Pro
Bron: Digital Trends Engels EN→NL
Enkel testrapport, online beschikbaar, Lang, Datum: 16-11-2023
Beoordeling: Totale score: 70%
77% Acer Swift X 16 Review: Excellent Performance and Display Held Back by Meh Design
Bron: CNet Engels EN→NL
Enkel testrapport, online beschikbaar, Gemiddeld, Datum: 27-10-2023
Beoordeling: Totale score: 77%
How to open Acer Swift Edge (SFX16-61G) - disassembly and upgrade options
Bron: Laptop Media Engels
Steun, online beschikbaar, Zeer kort, Datum: 28-09-2023
Acer Swift Edge (SFX16-61G) review – thin, powerful, and noisy
Bron: Laptop Media Engels EN→NL
The Acer Swift Edge (SFX16-61G) is definitely a multipurpose device. It has a modern and mature design so you can be a gamer in disguise in the office thanks to the powerful CPU and GPU. People who are traveling a lot should like the thin profile (17.9 mm) and the weight which is below 2 kilos.
Enkel testrapport, online beschikbaar, Zeer lang, Datum: 27-09-2023
78% Acer Swift X 16 review: Packs a punch at reasonable price
Bron: PC World Engels EN→NL
Enkel testrapport, online beschikbaar, Lang, Datum: 01-09-2023
Beoordeling: Totale score: 78%
80% Acer Swift X 16 (2023) Review: Simple Design, Mighty Display
Bron: Slashgear Engels EN→NL
Enkel testrapport, online beschikbaar, Gemiddeld, Datum: 01-08-2023
Beoordeling: Totale score: 80%
80% Test Acer Swift X 16 : des performances et un affichage excellents freinés par un design moyen
Bron: CNet France Frans FR→NL
Beoordeling: Totale score: 80%
Commentaar
NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU:
Grafische kaart uit het middensegment voor laptops gebaseerd op de Ada Lovelace-architectuur. Biedt 6 GB GDDR6 (96 bit) en is configureerbaar met een TGP van 35 - 115 W (+ Dynamic Boost).
R9 7940HS: High-end mobiele 8-core processor gebaseerd op de Zen 4 architectuur. De CPU-kernen klokken tot 5,2 GHz en voeren 16 threads tegelijk uit. Integreert een XDNA Ai-Engine. De TDP is instelbaar tussen 35 en 54 Watt.