Nu heeft Asus zijn ROG Strix XG-monitorreeks uitgebreid met de ROG Strix OLED XG32UCWMG, die wordt vergezeld door de nog indrukwekkendere ROG Strix OLED XG32UCWG. Met een diagonaal van 32 inch in plaats van 27 inch, schakelt de ROG Strix XG32UCWMG ook over op een WOLED-paneel geproduceerd door LG Display. Als gevolg hiervan ondersteunt het LG's Dual Mode-technologie, waardoor het twee combinaties van vernieuwingsfrequentie en resolutie kan bieden in plaats van één.
Top 10 Testrapporten
» Top 10 Multimedia Notebooks
» Top 10 Gaming-Notebooks
» Top 10 Budget Gaming Laptops
» Top 10 Lichtgewicht Gaming-Notebooks
» Top 10 Premium Office/Business-Notebooks
» Top 10 Budget Office/Business-Notebooks
» Top 10 Workstation-Laptops
» Top 10 Subnotebooks
» Top 10 Ultrabooks
» De beste notebookbeeldschermen
» Top Windows Alternatieven voor de MacBook Pro 13
» Top Windows Alternatieven voor de MacBook Pro 15
» Top Windows alternatieven voor de MacBook 12 en Air
» Top 10 best verkopende notebooks op Amazon
» Top 10 Convertible Notebooks
» Top 10 Tablets
» Top 10 Smartphones
» Top 10 Phablets (>90cm²)
» Top 10 Camera Smartphones
» Top 10 best verkopende smartphones op Amazon
In dit geval kan de ROG Strix OLED XG32UCWMG naar behoefte werken met 4K en 165 Hz of 1080p en 330 Hz. Als alternatief kan de paneelgrootte effectief worden beperkt met Asus' Aspect Ratio Control om een 24,5-inch of 27-inch paneelgrootte te creëren. Een van de belangrijkste kenmerken van de ROG Strix OLED XG32UCWMG is ongetwijfeld de coating, die Asus omschrijft als 'TrueBlack Glossy'. Een stap verder dan de glanzende afwerking die Asus introduceerde met de ROG Strix XG27AQDMGtrueBlack Glossy wordt door Asus als volgt omschreven:
Ondertussen wordt de nieuwe monitor geleverd met één DisplayPort 1.4-aansluiting, twee HDMI 2.1-poorten, een paar USB Type-A-poorten en een USB Type-C-poort die 15 W opladen en DisplayPort Alt Mode-compatibiliteit biedt. Naar verluidt biedt de ROG Strix OLED XG32UCWMG ook tot 1300 nits piekhelderheid, waarvoor het VESA DisplayHDR 400 True Black gecertificeerd is. Helaas heeft Asus nog geen prijs of beschikbaarheid bekendgemaakt.